Inisoft logo inisoft.cz

SLUMBI

Elte GPS dlouhý dosah
Počet označených nádob RFID čipy: 1300
Počet vybavených vozidel: 2

Ve společnosti SLUMBI, se jednalo o standardní instalaci nízkofrekvenčního identifikačního systému. Dvě svozová vozidla, byla vybavena systémem AUTO-RFID (systém automatické identifikace nádob pomocí RFID čipů) a to v tzv. FDX/HDX standardu, kdy k instalaci horních antén dochází na místo zubů hřebenu vyklápěče.

Celkem jsou na každém vozidle nainstalovány 4 čtecí antény, z toho dvě horní, typu universal (FDX/HDX) a dvě dolní (HDX) antény. Vozidlo je dále vybaveno senzory aktivace vyklápěče, otevření břicha, GPS lokalizací, terminálem řidiče a opticko-akustickým systémem.

Mezi zapojené obce do systému evidence nádob pomocí RFID čipů patří například:  Bílovec, Stará Ves, Ohrada, Lubojaty, Lhotka, Výškovice, Bravinné, Slatina, Bravantice.

Klient
SLUMBI
Datum realizace
Listopad 2021 - Leden 2022
Kategorie
Sociální sítě
facebook-iconLinkedIn-icon
Předchozí
O nás
Jsme česká společnost s dvacetiletou historií. Naším posláním je vývoj kvalitního software zejména pro odpady a životní prostředí, jeho následná implementace a poskytování služeb typu školení, analýz a poradenství pro zákazníky z komerční sféry i ze státní správy.  
Informace
Dodáváme chytré svozové systémy pro obce, města, svozové a logistické společnosti.
Informace o Cookies
Spojte se s námi
Facebook
WhatsApp
Instagram
phone-handset