Inisoft logo inisoft.cz

Lipník nad Bečvou

Elte GPS dlouhý dosah
Počet označených nádob RFID čipy: 1681
Počet vybavených vozidel: 2

V Lipníku proběhla instalace na 2 svozová vozidla značky Volvo s vyklápěči od společnosti Terberg Rosroca. Jednalo se o standardní postup, který zahrnoval instalaci 2 nízkofrekvenčních antén pro načítání FDX čipů ve tvaru „puku“, umístěných v ISO otvoru pod límcem plastových nádob, doplněných o další 2 vysokofrekvenční antény, které slouží pro identifikaci pozinkovaných nádob vybavených nýtovacími HDX čipy. Vyklápěč byl dále vybaven čidlem zaznamenávajícím jeho aktivaci, díky čemu je poté vidět, kolikrát a na jakém místě docházelo k jednotlivým výsypům. Nainstalován byl i senzor otevření břicha, který umožňuje zaznamenat výsyp odpadu na koncové stanici.

O zavádění chytrého systému svozu nádob v Lipníku nad Bečvou napsal i Český rozhlas. Reportáž naleznete na tomto odkazu: https://olomouc.rozhlas.cz/v-lipniku-nad-becvou

Klient
Lipník nad Bečvou
Datum realizace
Květen 2020
Kategorie
Sociální sítě
facebook-iconTwitter-iconLinkedIn-iconpinterest-icon
Další
O nás
Jsme česká společnost s dvacetiletou historií. Naším posláním je vývoj kvalitního software zejména pro odpady a životní prostředí, jeho následná implementace a poskytování služeb typu školení, analýz a poradenství pro zákazníky z komerční sféry i ze státní správy.  
Informace
Dodáváme chytré svozové systémy pro obce, města, svozové a logistické společnosti.
Informace o Cookies
Spojte se s námi
Facebook
WhatsApp
Instagram
phone-handset