Inisoft logo inisoft.cz

Moravské Budějovice

Elte GPS dlouhý dosah
Počet označených nádob RFID čipy: 2056
Počet vybavených vozidel: 4

V Moravských Budějovicích se jednalo o méně tradiční instalaci. Z důvodů vybavení 240l plastových popelnic již z výroby HDX čipy a požadavkem zákazníka nezasahovat do konstrukce vyklápěče, musely být vrchní antény umístěny až za „zub“, který slouží pro nasazení popelnice. Použit byl tedy takzvaný HDX standard, kdy horní i spodní antény fungují na stejné technologii. Jediným na první pohled viditelným rozdílem je pak pouze  vybavení vozidla další čtečkou RFID čipů, ke které jsou připojeny antény a která odesílá data do komunikační jednotky GPS/GSM.

V rámci implementace svozového řešení byl vybaven senzorem lokalizace kontejneru i jeden velkoobjemový kontejner, což umožňuje sledovat jeho pozici a dostávat upozornění v případě nepovolené manipulace. Dále byl vybaven jeden kontejner typu zvon senzorem, který hlásí pozici kontejneru, jeho naplněnost za pomocí dvou ultrazvukových čidel a díky dalším senzorům také zda nebyl převržen nebo v něm nehoří. Při nějaké z těchto událostí nebo při překročení stanoveného procenta naplnění odešle senzor upozornění.

Q1/2022 - došlo k vybavení dalších dvou kuka vozů systémem AUTO-RFID vč. jejich dovybavení ultrazvukovými senzory přítomnosti nádob pro zaznamenání výsypů popelnic bez čipu vč. rozlišení jejich velikosti (malá nádoba / kontejner). Dále byla osazena jedna multikára systémem MANUAL-RFID.

Klient
Moravské Budějovice
Datum realizace
Červen 2021
Kategorie
Sociální sítě
facebook-iconTwitter-iconLinkedIn-iconpinterest-icon
O nás
Jsme česká společnost s dvacetiletou historií. Naším posláním je vývoj kvalitního software zejména pro odpady a životní prostředí, jeho následná implementace a poskytování služeb typu školení, analýz a poradenství pro zákazníky z komerční sféry i ze státní správy.  
Informace
Dodáváme chytré svozové systémy pro obce, města, svozové a logistické společnosti.
Informace o Cookies
Spojte se s námi
Facebook
WhatsApp
Instagram
phone-handset